Agentura ochrany přírody a krajiny České repubtrky www.nature.cz
Česká informační agentura životního prostředí (CENIA) www.cenia.cz
Česká geologická služba www.geology.cz
Česká inspekce životního prostředí www.cizp.cz
Český hydrometeorologický ústav portal.chmi.cz
Správa jeskyní České repubtrky www.jeskynecr.cz
Správa Krkonošského národního parku www.krnap.cz
Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava www.npsumava.cz
Správa Národního parku České Švýcarsko www.npcs.cz
Správa Národního parku Podyjí www.nppodyji.cz
Státní fond životního prostředí České repubtrky www.sfzp.cz
Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka www.vuv.cz
Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. www.vukoz.cz

O nás / Volná místa

Správa jeskyní ČR, sekretariát ředitele,

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Marketingový a PR referent

Požadavky:

  • student nebo absolvent oboru marketingu či PR;
  • bezchybná znalost českého jazyka;
  • znalost webových nástrojů a předchozí tvorba webu výhodou;
  • organizační a komunikativní schopnosti;
  • zájem v oblasti moderních trendů v marketingové komunikaci;
  • schopnost porozumět textu v AJ;
  • znalost práce na PC: MS Office, popř. grafické programy výhodou;
  • časová flexibilita.

Náplň práce:

  • kreativní návrhy kampaní a dalších akcí SJ ČR;
  • návrhy zadání kampaní a služeb pro výběrová řízení;
  • orientace ve webových technologiích, jejich cenách a obsahu - aplikace, tvorba nových webů;
  • psaní textů pro potřeby marketingu a PR, popř. mediálních výstupů;
  • produkce akcí SJ ČR;
  • administrace v rezervačním systému Colosseum;
  • administrace smluv, objednávek a faktur spojených s PR a MKT akcemi SJ ČR;
  • práce se sociálními sítěmi: tvorba a udržování profilu SJ ČR na FB, instagram, twiter.

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek;
  • platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě a o nejnižších úrovních zaručené mzdy, ve znění pozdějších předpisů;
  • benefity zaměstnanců (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP na stravování, penzijní připojištění…, indispoziční volno v rozsahu až 4 dnů v kalendářním roce a další).

Předpokládané datum nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Správa jeskyní ČR, Květnové náměstí 3, Průhonice.

Nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce zasílejte na adresu:
Správa jeskyní ČR, sekretariát ředitele, Květnové náměstí 3, 252 43 Průhonice
nebo na e-mailovou adresu: bilkova@caves.cz

Uchazeč zasláním výše uvedených podkladů vyjadřuje souhlas s jejich použitím po dobu 3 měsíců.

Správa jeskyní ČR si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného kandidáta.